logo gnu.jpg
vizitka.jpg

Provozní doba kanceláře Galerie


PONDĚLÍ - PÁTEK:      
9.00 - 16.00 Těšíme se na Vaši návštěvu!

Chcete vystavovat?

Chci vystavovat
V případě, že máte zájem vystavovat v Galerii naivního umění Kutná Hora. Nejjednodušší způsob je přímý kontakt s galerii. Předtím je však dobré vybrat si termín a rozsah výstavy a samozřejmě si pozorně přečíst podmínky. V případě dotazů, nejasností či speciálních požadavků  neváhejte napsat.

Výstavní prostory

Galerie disponuje prostorem cca 180 m2. Nabízí možnost vystavovat ve dvou místnostech. K dispozici je závěsný systém, kvalitní osvětlení, výstavní panely, stojany a na požádání lze zapůjčit clip rámy A3.
Vystavovat lze pouze díla, k nimž má vystavující autorská práva nebo smlouvu s autorem díla. Galerie si zároveň vyhrazuje právo spolurozhodovat o tom, jaká díla budou vystavena.
Tisk pozvánek a  propagace , pohoštění, hudební program  zajistí  galerie.
Vernisáže se konají obvykle v odpoledních hodinách dle domluvy s vystavujícím.
 
Cena za výstavu
 
Poplatek za měsíční výstavu  je 10 000 Kč za jednu místnost  a za obě místnosti 20 000 Kč. Výstavu je možné prodloužit na měsíc (nájem za další měsíc). Pro rezervaci určitého termínu je nutno zaplatit  zálohu -  polovinu ceny pronájmu a zbytek doplatit nejpozději v den zahájení výstavy. Je-li výstava prodejní, galerie si účtuje 10% z prodeje.
 
Cena zahrnuje
 

- závěsný systém s nosností do 30 kg a háčky s nosností do 20 kg
- Výstavní panely a stojany
- Kvalitní osvětlení
- pojištění děl během výstavy
- asistence při instalaci a deinstalaci děl
- umístění kontaktu a medailonku vystavujícího výtvarníka v galerii
- tvorba pozvánky a plakátu, tisk a její výlep do výlohy galerie a po městě
- hudební produkce
- Propagace v tisku a médiích
- propagace výstavy na webových a facebookových stránkách galerie,
- e-mailem rozeslané pozvánky na výstavu stálým hostům galerie, odběratelům Newsletterů a partnerům
- zapůjčení skleniček a táců na vernisáž (pokud bude podáváno občerstvení)

 
Rezervace termínu
 
Poslat e-mail s požadovaným datem výstavy a se zmenšenými ukázkami děl (stačí 5) či odkazem na internetovou prezentaci výtvarníka. Je-li termín ze strany galerie potvrzen, zaplatit nevratnou zálohu 50% ceny pronájmu a nejpozději v den zahájení výstavy doplatit zbytek. Při porušení podmínek si galerie vyhrazuje právo výstavu. V případě dotazů, nejasností či speciálních požadavků nás neváhejte kontaktovat.
Tisková zpráva
Kutná Hora, 30.6.2017
Galerie naivního umění s.r.o. (GNU) začátkem června změnila svoji koncepci a dočasně bude fungovat jako umělecká agentura se sídlem Husova 139/26, Kutná Hora. Přestěhovala se z kamenného domu v Husově 143/18, Kutná Hora, a do budoucna bude hledat další vlastní prostory;do té doby bude pro své akce využívat externí možnosti. GNU zařizuje, organizuje a zprostředkovává zajímavé koncertní a výstavní akce (např. Výstava evropského naivního umění, výstavy Ivy Hüttnerové, Zdeňka Raisera, Františka Ringo Čecha, koncerty Laca Decziho a Cellula New York či významného kytarového dua Siempre Nuevo).
Lidé, kteří již zakoupili vstupenky na koncert Jaroslava Svěceného na čtvrtek 14. září 2017 v bývalých prostorech Galerie naivního umění, se nemusí obávat, že o tuto akci přijdou. Domluvili jsme se na spolupráci s Římskokatolickou farností Kutná Hora – Sedlec, která spravuje nejen sedlecké památky – kostel Všech Svatých s kostnicí a katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, ale i např. románský kostel Sv. Jakuba v Jakubu. Koncert pana Svěceného proběhne v horní kapli nad kostnicí, kde lze zažít podmanivou atmosféru díky skvělé akustice. Z provozních důvodů, abychom nebyli rušeni návštěvníky kostnice, se koncert přesouvá na 18. hodinu.
Galerie naivního umění s.r.o. a Římskokatolická farnost Kutná Hora – Sedlec všechny srdečně zvou na koncert věhlasného houslisty Jaroslava Svěceného, kterého doprovodí významný kytarista Miloslav Klaus – dne 14. září 2017 v 18 hod. v horní kapli - kostel Všech svatých s kostnicí v Kutné Hoře – Sedlci.
Dříve zakoupené vstupenky jsou v platnosti. Prodej dalších vstupenek je od 17. 7. 2017 zajištěn na adrese Husova 139/26, Kutná Hora, u asistentky Galerie Markéty Holečkové v době 9 – 16 hod. (vstupní prostor Tattoo Studia) nebo v Informačním centru v Kutné Hoře - Sedlci. Případné dotazy a informace směrujte na e-mail naivegallery1@gmail.com nebo na tel. 724 86 86 26. Počet vstupenek je omezen na 60 míst vzhledem k omezenému prostoru kaple. Cena jedné vstupenky je 490,- Kč (25 €).
 
Za Galerii naivního umění s.r.o. srdečně zve Jan Skorka Lauko, za Sedleckou farnost Petr Jakeš a Vendula Krůlová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one